Arama

Manşet Haberler

Hukuki Kazanımlarımız Devam Ediyor

Hukuki mücadelemiz kazanımlarımızla devam ediyor.

Ankara, İzmir Kahramanmaraş ve Karabük'te açtığımız davalar sonucunda üyelerimizin mağduriyetini gidererek yeni kazanımlara imza attık.

İŞTE KARARLAR

1.DAVA
Ankara ili Pursaklar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde, Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak görev yapan sendika işyeri temsilcimiz İbrahim UZUN'a verilen KINAMA cezası mahkemece iptal edilmiştir.

Kararı Görmek İçin Tıklayın...
2.DAVA
İzmir ili Torbalı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde, Tütün Teknoloji Mühendisi olarak görev yapan Şerif UÇAR'ın Antalya iline seminere katılmak için idarece senelik izin kullandırılması nedeniyle dava açılmış ve bu dava kazanılmıştır.

Kararı Görmek İçin Tıklayın...
3.DAVA
Orman ve Su İşleri Bakanlığı 15.Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş Şube Müdürlüğü Orman Muhafaza memuru olarak görev yapan Cuma KARA'nın 645 Sayılı KHK'nin geçici 2.maddesi uyarınca atamasının yapılması nedeniyle dava açılmış ve kazanılmıştır.

Kararı Görmek İçin Tıklayın...
4. DAVA
Karabük Orman İşletme Müdürlüğü emrinde mühendis olarak görev yapan Hasan KILIÇ'ın , Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Makine ve İkmal Şube Müdürlüğüne aynı görevle atamasının yapılması nedeniyle dava açılmış ve kazanılmıştır.

Kararı Görmek İçin Tıklayın...
Kazanılan davaların mahkeme kararları, Sendikamızın www.tos.org.tr adresinde hukuk köşesinin kazanılan davalar kısmında yayınlanmıştır.