Arama

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne Atanan Sayın İsmail ÜZMEZ’i Makamında Ziyaret Ettik.

Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak 23 Eylül pazartesi günü  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne atanan Sayın İsmail ÜZMEZ’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi kendilerine ilettik.

Hayırlı olsun ziyaretinde, Sayın Üzmez’e Tarım ve Orman Bakanlığı çerçevesinde yeniden yapılanan hizmet kolumuza bağlı Doğa Koruma ve Milli Parklar personel politikalarının geçmiş bazı olumsuz uygulamaları ile yeni dönemde hizmet kolumuz çalışanlarının beklenti ve taleplerini kendilerine ilettik.

Hizmet kolumuzda etkili bir Sendika olarak, Doğa Koruma ve Milli Parklar bünyesinde yapılacak her türlü teknik ve idari uygulamalar konusunda görüşlerimizi sunmaktan bu güne kadar çekinmediğimiz gibi bundan sonra da çekinmeden hem kurumumuz hem de kamu çalışanları için olumlu çabayı göstereceğimizi ifade ettik.

Ayrıca Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün kapatılacağı hususunda çıkan haberlerin çalışanlar üzerinde olumsuz bir etki yarattığını ve bu muammanın ortadan kaldırılması gerektiğini Sayın Üzmez’e bildirdik.

Genel Müdür Sayın Üzmez, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün kapatılmaması ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Yönetim Kurulumuza bilgi verdi. "Tüm personelimiz çalışmalarına her zamankinden daha gayretli bir şekilde devam etsinler. Mevcut kalıplaşmış kronik sıkıntıların çözümü için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Birlik ve beraberlik içerisinde, Sendikanızla da fikir alış verişinde bulunarak başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacağız.” dedi.

Bizle de Sayın Genel Müdürümüze bu misafirperverliğinden  ve  hoş-sohbetinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ileterek, yeni görevinde üstün başarılar diledik.