Arama

KADIN KOMİSYONUMUZDAN GENEL BAŞKANIMIZA ZİYARET

Türkiye Kamu-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi ziyaret etti.

LEYLA POLAT: ÇALIŞMALARIMIZ ETKİN VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE SÜRECEK

Kadın Komisyonlarının çalışmaları ve faaliyetlerine ilişkin Genel Başkanımız Önder Kahveci’ye bilgiler veren Komisyon Başkanı Leyla Polat, “Kadın komisyonları olarak bundan sonraki süreçte de etkin ve verimli bir şekilde, kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında çaba ve gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bu bağlamda, Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin bizlere vereceği destek son derece önemlidir. Şimdiden kendilerine komisyonumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

KAHVECİ: KADIN KOMİSYONLARIMIZIN FAALİYETLERİNİ TAKDİRLE İZLİYORUZ

Genel Başkan Önder Kahveci’de Kadın Komisyonlarımızın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Bugüne dek ortaya konulan tüm çaba için kadın komisyonumuza teşekkürlerimi sunuyorum. Kadınların gündelik yaşamda ve kamu çalışma hayatında yeri ve önemi her geçen biraz daha idrak edilmektedir. Bizler her zaman yapacağınız faaliyetlerde sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Kadınlarımızın sorunlarının çözümü noktasında tüm çabayı kararlılıkla ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki dönemde uluslararası alanda bir “Kadın çalıştayı” düzenlemeye yönelik hazırlıklarımız da devam etmektedir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.